Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Bezpieczeństwo podczas przejazdu autokarem

W związku z coraz częściej pojawiającymi się pytaniami na temat kierowców autokarów; podpowiadamy, że każdy z przewoźników obsługujący daną trasę musi stosować się do przepisów ruchu drogowego obowiązującego na terenie kraju docelowego jak i krajów tranzytowych, a przede wszystkim przepisów polskiego transportu drogowego.

Przewóz osób to także duża odpowiedzialność ciążąca na kierowcach, którzy z całą pewnością ją odczuwają. W profesjonalnych firmach przewozowych nie powinniśmy nawet odczuć żadnego ryzyka, gdyż posiadają one w pełni sprawne, nowoczesne pojazdy, które są regularnie sprawdzane pod kątem tej sprawności. Takie firmy zatrudniają zazwyczaj licencjonowanych kierowców, którzy rzetelnie przestrzegają prawa, a sposób prowadzenia przez nich autokaru nie naraża nikogo na utratę życia lub zdrowia.

Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy radą. Państwa bezpieczeństwo, jako naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Lena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>