Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Dodatkowe kursy przewoźnika SINDBAD

Uprzejmie informujemy, że od piątku 29 czerwca 2012 roku przewoźnik SINDBAD zwiększa częstotliwość obsługi przystanków w miejscowości: Bayreuth, Bamberg, Nurnberg, Inglostadt, Munchen, Augsburg, Ulm, Stuttgart w ramach linii 11 na trasie do/z Niemiec. Dodatkowe kursy do/z tych miejscowości odbywać się będą w czwartki i niedziele. Po wprowadzeniu tych zmian, kursy z/do wymienionych miejscowości odbywać się będą codziennie. Ponadto od dnia 29 czerwca 2012 roku w ramach linii 3 i 11 przewoźnik SINDBAD wprowadza dodatkowe kursy z /do miejscowości:

• Kaiserslautern, Homburg, Saarbrucken, Saarlouis (dodatkowo wyjazdy z Polski w poniedziałki i środy, a wyjazdy z Niemiec dodatkowo we wtorki i czwartki). Zatem wyjazdy do/z Polski odbywać się będą codziennie.

• Wittlich, Trier, Luxembourg (wyjazdy z Polski dodatkowo w poniedziałki i piątki, a wyjazdy z Niemiec dodatkowo we wtorki i soboty). Zatem wyjazdy z Polski będą się odbywały 4 razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki, piątki i soboty, a powroty z Niemiec we wtorki, piątki, soboty i niedziele.

Źródło: Newsletter Euro Ticket

Adaś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>