Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Innowacyjny system wyszukiwania połączeń

Uwaga już jest! Dziś – 21 czerwca 2012 roku uruchomiony został portal Autokary24.pl, posiadający innowacyjny system wyszukiwania połączeń autokarowych! Mamy dla Was nasze najnowsze osiągnięcie – innowacyjną wyszukiwarkę połączeń! Jest ona jasna i nawet dla początkujących użytkowników łatwa w obsłudze. Dzięki prostemu i szybkiemu przeszukiwaniu ofert, gwarantujemy przejrzystą prezentację wyników wyszukiwania.

Zaczynamy: Na początek określamy jakie przewozy nas interesują: międzynarodowe czy krajowe.

 

Wybór: Przewozy międzynarodowe.

Określamy miasto wyjazdowe i docelowe: wystarczy wpisać pierwsze 3 litery miasta, z którego chcemy wyjechać i do którego chcemy dotrzeć, a system zaproponuje miasta do wyboru z listy rozwijanej. Istnieje też drugi sposób: klikamy na ikonkę lupy. Otwiera się okno z mapą, z której wybieramy państwo wyjazdowe i docelowe oraz interesujące nas miasta. Użycie przycisku „Dalej” wstawia wybrane dane do formularza.

 

Kolejny krok to określenie ilości pasażerów. Następnie dokonujemy wyboru; czy interesuje nas bilet w jedną, czy w dwie strony. Kiedy decydujesz się na przejazd w dwie strony, dostępne są dwie dodatkowe opcje – pierwszą z nich jest bilet typu OPEN, czyli bez określonej w trakcie rezerwacji daty powrotu oraz wybór innego miasta powrotu, niż miasto wyjazdu. Możemy np. pojechać z Wrocławia do Londynu, a wrócić Londynu do Krakowa.

 

Po wyborze miast określamy datę wyjazdu i ewentualnego powrotu. Po zdefiniowaniu wszystkich informacji klikamy w przycisk: Szukaj biletu, połączenia autokarowego. System wyszuka połączenia odpowiadające kryteriom jakie podałeś. Jeżeli na wybraną datę nie będzie połączenia, system wyświetli przejazdy w najbliższym dostępnym terminie.

 

W tym miejscu Innowacja! Proponowane przejazdy wyświetlane są w jednej lub dwóch zakładkach w zależności od tego, czy poszukiwane połączenie dostępne jest w jednym czy obu systemach – Voyager oraz Euroticket. Zakładki oznaczone są jako Propozycja 1 oraz Propozycja 2. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię połączenia w dwóch pierwszych zakładkach, możesz skorzystać z rozwiązania – Propozycja 3, które proponuje połączenia alternatywne. Propozycje alternatywne to oferty przejazdu z miast położonych w najbliższej okolicy miejsca wyjazdu i miasta docelowego.

Zanim przejdziemy dalej, warto wspomnieć o ID połączenia – jest to ciąg cyfr znajdujący się w prawym górnym roku, pod numerem telefonu. Jeżeli mamy wątpliwości, bądź potrzebujemy informacji na temat interesującego nas przejazdu możemy w trakcie rozmowy telefonicznej podać ID konsultantowi, co umożliwi natychmiastowe pojawienie się na monitorze obsługi Call Center dokładnie takich samych parametrów przejazdu, co na komputerze osoby pytającej. Jest to duże ułatwienie umożliwiające uzyskanie precyzyjnych informacji w krótkim czasie.

Jeżeli zdecydujesz się na konkretne połączenie, na stronie internetowej kliknij przycisk Dalej. Zostaniesz przeniesiony do formularza, gdzie należy wpisać dane osobowe wszystkich pasażerów, telefon kontaktowy oraz e-mail. Następnie wybierz ewentualną zniżkę i wskaż jej podstawę, aby przejść dalej należy zapoznać się z warunkami przewozu. W następnym kroku trzeba zaakceptować regulamin Bilet On Line i przejść dalej w celu sprawdzenia danych pasażerów. Jeżeli wszystko jest ok., klikamy KUP BILET. Znajdujemy się na stronie z akceptowanymi przez system płatnościami, wybieramy właściwą (przelew automatyczny, karta kredytowa, przelew ręczny) i wykonujemy płatność za bilet. Gdy płatność została zrealizowana, link do biletu zostanie wysłany na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

W przypadku, kiedy nie ma możliwości dokonania płatności na stronie, prosimy o kontakt z naszą Infolinią pod numerem +48 (22) 1 22 88 44. Konsultant poprowadzi Cię przez procedurę zamówienia telefonicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>