Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Karta Stałego Klienta firmy AGAT

Uprzejmie informujemy, że Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta innych firm realizujących przewozy międzynarodowe, mogą ubiegać się o Kartę Stałego Klienta „AGAT Premium Card”. W celu uzyskania karty należy przedłożyć tylko ksero posiadanej karty oraz wypełnić wniosek na KSK AGAT. Ponadto Klienci, którzy podróżują liniami międzynarodowymi, a nie posiadają karty również mogą złożyć wniosek o jej wydanie (na podstawie biletów zarówno firmy AGAT, jak i innych przewoźników). Przypominamy, że w tym celu należy przedłożyć co najmniej 3 bilety bez znaczenia ich wartości wraz z wypełnionym wnioskiem. Informujemy, że wydana przez firmę AGAT karta ważna jest bezterminowo. Karta Stałego Klienta firmy AGAT umożliwia Klientom korzystać z wielu przywilejów, rabatów i zniżek.

Źródło: Newsletter Euro Ticket

Adaś

Jedna odpowiedź dla “Karta Stałego Klienta firmy AGAT

  1. wpis bardzo do mnie przemowila, nie wiedzialam, ze taki temat mozna przedstawic w interesujacy sposob. Czekam na kolejne wpisy. Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>