Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Najczęstsze kierunki wyjazdów za granicę

Kochani podróżni, w związku z trwającymi wakacjami prezentujemy kraje, gdzie najczęściej wyruszacie. Wśród najczęstszych celów wyjazdów znajdują się Niemcy.  Dla tych, którzy zamierzają udać się do Niemiec proponujemy ponad sto czterdzieści miast, jak również ogromną liczbę przewoźników w tym Sindbad, Eurolines Polska, Ecolines oraz innych w wyniku czego ceny biletów mogą się różnić, jak również czasem pojawiają się promocje.

Następnym krajem, do którego wybieramy się w celach turystycznych lub zarobkowych jest Holandia. Kraj wielu sklepów, restauracji oraz uroczych zamków. Połączenia autokarowe do miast w Holandii realizowane są przez wielu przewoźników Sindbad, Eurolines Polska, Eurobus, Intercars i innych.

W ostatnim czasie popularne stały się wyjazdy do Anglii. Głównym celem jest wyjazd do pracy – to największa grupa turystów. Anglia jest również imponującym krajem pod względem walorów turystycznych. Warte zobaczenia są London Eye, British Museum, Hyde Park, Big Ben, jak również sporo innych miejsc.

Ogromną sławą wśród podróżnych cieszą się także Włochy.  Najwięcej połączeń do tego kraju możliwych jest w sezonie turystycznym.  We Włoszech urzec nas może bezlik atrakcji, jednak najsłynniejsze z nich to: Koloseum, Forum Romanum, Muzea Watykańskie, Bazylika św. Piotra… Warto przekonać się na własne oczy.

Zapraszamy do korzystania z połączeń międzynarodowych na naszej stronie http://www.autokary24.pl, jednocześnie życząc udanych wakacji…

Wiktoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>