Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Oceń swego Przewoźnika!

Zatem start już mamy za sobą:) Oprócz kilku nowości dotyczących form i sposobów sprzedaży biletów autokarowych uruchomiono dział dotyczący wydawania opinii o Przewoźnikach.

Innowacją w tym zakresie jest polityka dotycząca weryfikacji opinii. Moderator sprawdza opinie skrajne. Zatem oceny nad wyraz pozytywne nie podlegają żadnemu zbadaniu, są po prostu odrzucane, a negatywne są kontrolowane.

Kontrola ma na celu weryfikację autentyczności opinii. Więcej na ten temat w Regulaminie Autokary24.pl – pkt.6: www.autokary24.pl/regulamin/.

Reasumując; pragniemy utworzyć centrum informacji o przewoźnikach – www.autokary24.pl/przewoznicy/. Chcemy, aby było to źródło wiarygodnej informacji na temat poziomu świadczonych usług, a nie forum, na którym konkurencja  prześciga się we wzajemnie negatywnym ocenianiu swej oferty.

2 odpowiedzi dla “Oceń swego Przewoźnika!

  1. Zarówno w jedną stronę jak i w drugą podróż fatalna!!!! totalny brak organizacji w Polsce. Co innego obiecane, co innego było.Totalny chaos!!! Ludzie czekający po 2 godziny w słońcu z dziećmi, zagubieni klienci z Warszawy.Trzy przesiadki, autokar, bus, autokar stary, totalnie nie wygodny i tylko aby nie korzystać z toalety bo to kosztuje. Krzyczący właściciel Adam na klientów, nieprzyjemny typ człowieka traktujący innych jak zło konieczne ( zapłaciłeś, teraz spadaj ) Przesiadka w drodze powrotnej do busa gdzie było za mało miejsc i na 4 siedzieniach siedziało 5 osób. MASAKRA!!!!!! Kierowcy Rysiek i Jarek bardzo sympatyczni, uczynni, super osoby, żeby ich szef był taki jak oni to firma by miała lepszą opinię.Jednym słowem tylko ich opublikować w TV jako skandal!!!!

    • Dodam jeszcze że walizkę którą kupiłam w zeszłym roku kompletnie mi połamano i jeszcze dopłaciłam do tego wszystkiego 40 euro bo nie nadawała sie do drogi powrotnej.Zero reakcji ze strony firmy…. skandal że w obecnych czasach tak sie traktuje człowieka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>