Zobacz nasz przewodnik wideo

 

PKS Rzeszów- zawieszenie kursów na trasie Chełm – Rzym – Neapol.

Informujemy, iż przewoźnik PKS Rzeszów, z dniem 1 lutego 2013 r. całkowicie zawiesza kursy na trasie Chełm – Rzym – Neapol. W związku z powyższym w systemie EuroTicket została zablokowana sprzedaż biletów „open”. Na kursy, które będą realizować wedle ustalonego harmonogramu do końca stycznia 2013 r. nadal można kupować bilety jednostronne lub dwustronne z określoną datą powrotu. Przewoźnik biorąc na siebie odpowiedzialność za tak nagłą decyzję o blokadzie kursów zwraca się z prośbą o wyrozumiałość, a wszystkim pasażerom posiadającym bilety „open” w miarę napływających próśb będzie zwracał niewykorzystane powroty.

Źródło: Newsletter Euro Ticket

Michał

2 odpowiedzi dla “PKS Rzeszów- zawieszenie kursów na trasie Chełm – Rzym – Neapol.

  1. Wielka szkoda,bo jeździłam z nimi od kilku lat.Fajnie się z nimi jeździło,może wrócą z nowu bede trzymać kciuki.Są bardzo mili,uprzejmi i sympatyczni.Przykro sie zrobiło że ich już nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>