Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Planując wycieczkę postaw na smak!

Niestety! Polskich turystów do Francji nie będą już przyciągać rozgrywki piłkarskie na Euro 2016 – przegrana z Portugalią wyeliminowała nas z gry. A może by tak znaleźć inny powód do odwiedzenia tego pięknego kraju? Może pójść za głosem… kubek smakowych i nosa? Paryskie ciastkarnie i kawiarnie kuszą zza szklanych wystaw pięknie pachnącymi wypiekami i ciastkami zdobionymi lukrem.

Połącz swoją miłość do ciastek i czekolady z miłością do Paryża! Zostań parodniowym ekspertem w dziedzinie rozpływającej się w ustach czekolady i kruchego ciasta francuskiego. Nie martw się o dokuczliwe wyrzuty sumienia… popołudniowe spacery po mieście pomogą Ci zrzucić zbędny balast. Specjalnie zorganizowane wycieczki food tour przewidziane są dla ośmioosobowych grup, co pozwala na indywidualne podejście do każdego żądnego wybornego smaku turysty. Wycieczkę obsługują koneserzy z dziedziny słodkich smakołyków, którzy w ciekawy i zapewne smaczny sposób oprowadzą Cię po paryskich cukierniach, sklepach z czekoladą, czy piekarniach.

 

 

Dzięki małym grupom wycieczkowym mamy możliwość  dokładnego poznania informacji i ciekawostek ze „słodkiego życia” Paryża, a indywidualne podejście przewodnika, to niepowtarzalna szansa na wypróbowanie najlepszych specjałów, jakie oferuje stolica Francji. Komentarz eksperta z dziedziny wypieków pozwala poznać tamtejsze zwyczaje oraz informacje o sezonowych, jak i obecne odbywających się eventach kulinarnych. Podczas wycieczki turyści oglądają pracę „od kuchni” wytypowanych lokali oraz dowiadują się w jaki sposób produkowane są poszczególne smakołyki. Specjaliści podzielą się również wskazówkami, które pomogą w wyborze dobrej czekolady i ciastek oraz doradzają jak przygotować własne smakołyki w domu. Przystanki podczas wycieczki są uzależnione od preferencji grupy.

To najlepsza okazja do tego, by zadać przewodnikowi najbardziej frapujące pytania z dziedziny cukiernictwa, ale również te dotyczące historii wyrobów czekolady czy pieczenia ciast. To może być jedna z najbardziej interesujących… a na pewno najsmaczniejsza atrakcja podczas Twojej podróży do miasta makaroników i kruchego ciasta.

//mb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>