Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Płatność PayPal przy zamówieniu telefonicznym biletu

Drodzy Klienci,

PayPal to sposób na wysyłanie i odbieranie pieniędzy za pośrednictwem Internetu przez osoby fizyczne i firmy. Korzystny przy opłaceniu rezerwacji biletu w walucie obcej.

Dzięki PŁATNOŚCI PAYPAL Podróżujący mogę opłacić rezerwację telefoniczną w walucie obcej. PAYPAL jest wygodny i łatwy w obsłudze. Można płacić z telefonu, tabletu lub komputera, wpisując tylko e-mail i hasło. Pozwala na swobodny obrót pieniędzmi. Można dodać do konta PayPal kartę kredytową / debetową, doładować konto środkami z rachunku bankowego lub przelać pieniądze z salda PayPal na rachunek bankowy. Kupując i sprzedając w Polsce lub za granicą, w wybranej walucie, wybranym języku i z wybranego urządzenia. Jest mobilny – strona płatności dostosowana jest do każdego urządzenia mobilnego, a aplikacja mobilna umożliwia dostęp do swojego konta PayPal z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.
Sprzedający nie otrzymują danych finansowych kupujących. Zakupy spełniające warunki programu są objęte ochroną.
W naszym Serwisie Autokary24.pl mamy możliwość PŁATNOŚCI PAYPAL ;) Dzięki temu Drodzy Podróżujący macie możliwość skorzystania z tego sposobu płatności, który jest korzystny oraz łatwy i wygodny. Opłacając z konta PAYPAL można opłacić rezerwację biletu w obcej walucie, a nasz Serwis Autokary24.pl otrzyma automatyczną wiadomość o dokonaniu płatności.

Źródło: Newletter Euro Ticket
Tatiana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>