Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Powiększenie oferty wyjazdowej do Włoch z Sindbadem

 Z przyjemnością informujemy, że z dniem 21 października 2013 roku sieć połączeń oferowana przez Platformę SINDBAD uległa znacznemu rozszerzeniu. Od tego dnia macie Państwo możliwość podróżowania ze 142 miast w Polsce do 73 miast na terenie Włoch. 

W związku z tym niezmiernie miło jest nam poinformować, że oferta Platformy SINDBAD wzbogaciła się o 30 nowych miast na terenie Włoch: ALESSANDRIA, ARMA DI TAGGIA, ATESSA, BARI, BARLETTA, BERGAMO, BISCEGLIE, BRESCIA, BRINDISI, CERIGNOLA, CIVITANOVA MARCHE, FANO, FOGGIA, FRANCAVILLA AL MARE, FROSINONE, LANCIANO, LECCE, MODENA, MOLFETTA, MONTEPULCIANO, ORTONA, RAVENNA, ROVERETO, SAN REMO, SAN SEVERO, SAVONA, TARANTO, TERMOLI, TRANI, VICENZA.

Dodatkowo w ramach połączeń linii 19 z południowej Polski wprowadzono możliwość CODZIENNEGO podróżowania do takich miast jak Wenecja, Bolonia, Florencja, Rzym czy Neapol, gdzie przy wyjazdach do/z Polski we wtorki, czwartki, piątki i niedziele będzie to KURS EKSPRESOWY o czasie przejazdu krótszym od standardowego nawet o 3h i 30 minut.

Źródło: Newsletter Euro Ticket

Lena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>