Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Współpraca SINDBAD

Uprzejmie informujemy, że od dnia 21 maja 2012 roku do Platformy SINDBAD przystąpiła firma Spółdzielnia Turystyczna „Turysta” Wałbrzych realizująca regularne połączenia z Polski Południowej do Grecji.

W związku z tym w obu systemach sprzedażowych została uruchomiona sprzedaż biletów na trasy z następujących miast w Polsce:
Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Świętoszówka i Cieszyn

Do następujących miast w Grecji:Thessaloniki, Katerini, Larissa, Lamia, Ateny

Wyjazdy odbywają się raz w tygodniu: w czwartek z Polski, a powrót z Grecji w sobotę. Ewentualne pytania, prosimy kierować pod numer Infolinii 801223344 lub 774434444.

Źródło: Newsletter Euro Ticket

Adaś

Jedna odpowiedź dla “Współpraca SINDBAD

  1. wpis wydaje mi sie byc bardzo pomocna, przydatna… Jestem pewna, ze wiele osob z niej bardzo skorzysta, wiec, w imieniu swoim i nie tylko, dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>