Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Wszystko to co robimy, chcemy robić najlepiej jak potrafimy

Opiniowanie usługi świadczonej przez przewoźników cieszy się coraz to większym zainteresowaniem naszych klientów. Przypomnijmy; w zakładce: http://www.autokary24.pl/przewoznicy/ można wyrazić opinię, ocenić lub opisać sytuacje mające miejsce podczas przejazdu autokarem. Cechą charakterystyczną naszego systemu opiniowania jest to, że każda opinia, każda ocena jest weryfikowana przez moderatora. I jeśli zachodzi taka potrzeba, to kontrola ta może mieć przebieg bardziej złożony polegający na tym, że sprawdzający prosi o dodatkowe informacje, np. może zażądać numeru trasy, daty przejazdu autokarem bądź skanu biletu autokarowego.

Bardzo, ale to bardzo ciekawą sprawą jest to, że w większości przypadków, tzn. gros opinii o charakterze negatywnym lub prawie wszystkie osądy z oceną poniżej trzech gwiazdek, które do tej pory zostały wydane w żaden sposób nie zostały uwiarygodnione.

Także bardzo intrygującą prawidłowością jest to, że na łamach większości serwisów opinie wydawane przez internautów mają charakter frywolnej twórczości, niczym nieograniczonej niby swobody, czyli swoista wolna amerykanka jest powszechna. Każdy o każdym może napisać co chce, bez żadnej odpowiedzialności. Ale przecież nie o to chodzi aby bez ograniczeń obrzucać się wzajemnie błotem słów, bardziej lub mniej wyszukanych frazesów. Opinie, oceny lub osąd pozbawiony cech wiarygodności i nasycony złośliwymi uwagami lub wulgaryzmami nie posiada żadnej wartości merytorycznej. A jeśli chcemy otrzymać wiarygodną informację, to bezwzględnie trzeba sprawdzić źródło, co my robimy z nadzwyczajną starannością.

Zatem zapraszamy do wydawania opinii o swoich przewoźnikach. Ich wiarygodność, autentyczność oraz prawdziwość będzie przez nas wybiórczo sprawdzana. A wszystko to co robimy, chcemy robić najlepiej jak potrafimy.

Na koniec pragniemy przekazać informację, że nosimy się zamiarem wyróżniania najciekawszych wpisów. Jak będziemy wyróżniać? Jeszcze nie wiemy, ale na pewno coś wymyślimy:)

Jacek Krasnodębski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>