Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Wyposażenie autokaru

Co chwilę dostajemy od Państwa pytania o wyposażenie autokaru którym Państwo zamierzają wyjechać. Wiemy, że komfort podróży jest bardzo ważny i siedzenie nawet po 20h w jednym miejscu bywa męczące, dlatego przewoźnicy dbają o to by podróżni mieli jak najwygodniejszy i bezpieczniejszy przejazd. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas podróży to producenci autokarów mają narzucone normy przez Komisje Europejską, która nakazuje wzmacniać przód oraz dach autokaru, następnie każdy autokar wyprodukowany po 2004 roku posiada  pasy bezpieczeństwa, które mają za zadanie chronić Państwa w razie wypadku. Jeśli autokar nie spełniałby tych wymogów nie zostałby dopuszczony do ruchu. Standardowym wyposażeniem takiego autokaru jest nawiew, który ma za zadanie utrzymywać stałą temperaturę w autokarze, oczywiście kwestią indywidualną takiego nawiewu jest to, że mogą Państwo samodzielnie zmienić siłę tego nawiewu, co zapewni Państwu komfort podróży.
Kolejnym wyposażeniem takiego autokaru jest telewizor, na którym są wyświetlane ciekawe filmy, mają one za zadanie uprzyjemnić Państwu podróż. Pytają nas Państwo o dodatkowe udogodnienia podczas podróży, oczywiście takie są możliwe natomiast trzeba wziąć pod uwagę to, że nie wszystkie autokary takie posiadają. Jeśli chodzi o dodatki typu Wi-Fi, gniazdka 230V, lodówka, czajnik, jest to kwestią indywidualną przewoźników, lecz nie należy nastawiać się na takie udogodnienie w autokarze turystycznym, lepiej by Państwo na miejscu miło się zaskoczyli, niż mieli się zawieść.

Maciek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>