Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Zamówienie biletu autokarowego

Drodzy Podróżni,

Przypominamy jak wygląda zamówienie biletu autokarowego na naszej stronie www.autokary24.pl  oraz poprzez rezerwację telefoniczną ;)

Po wybraniu interesującego nas połączenia, uzupełnieniu formularza danych osobowych pasażera i zapoznaniu się z warunkami przewozu, należy przejść do płatności za bilet autokarowy. W tym celu w zakładce z płatnościami należy wybrać ikonę swojego banku. Po wybraniu odpowiedniej, otworzy się nowa strona i zostaniemy przekierowani na stronę banku.

Po zatwierdzeniu przelewu, nastąpi powrót na stronę Autokary24.pl i ukaże się informacja „Płatność zrealizowana pomyślnie”, oznacza to, że bilet został zakupiony i wysłany na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

Zapraszamy serdecznie również do rezerwacji telefonicznej :)

Aby złożyć zamówienie telefoniczne należy połączyć się z Infolinią pod numerem: +48 (22) 624 24 24 (numer stacjonarny w Polsce). Podczas połączenia Konsultantowi należy podać następujące dane: miejscowość wyjazdowa, miejscowość docelowa, termin przejazdu, dane kontaktowe i personalia pasażera. Po tym, jak zamówienie zostanie przyjęte, wysłana zostanie wiadomość na adres e-mail podany w rozmowie, która zawierać będzie takie informacje, jak miejsce odjazdu i przyjazdu autokaru, wraz z godziną i dokładną datą, oraz dane do wykonania płatności za bilet – kwota, tytuł płatności, i numer rachunku bankowego. Płatność może zostać zrealizowana np. na poczcie, w banku lub przelewam automatycznym.
Po realizacji płatności i wysłaniu potwierdzenia na adres e-mail: info@autokary24.pl lub na faks: +48 (22) 624 24 25, zostanie wysłany zwrotny e-mail zawierający bilet, który należy wydrukować i udać się z nim do autokaru.

Źródło: Newletter Euro Ticket
Tatiana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>