Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Zimowa podróź autokarem

W związku ze zwiększeniem się ilości przejazdów, dziś radzimy jak przygotowywać się w autokarową podróż. Drodzy podróżni w chłodne zimowe dni należy pamiętać przede wszystkim o ciepłym ubraniu. Warto również pomyśleć o zabraniu termosu z kawą, czy gorącą herbatą.

Niestety jak wiemy przedświąteczny czas to wzmożony ruch na drogach oraz czasami pogarszające się warunki atmosferyczne w związku z czym prosimy uzbroić się w cierpliwość. Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę na fakt, że najpotrzebniejsze informacje znajdują się zazwyczaj na bilecie, w rozkładzie jazdy oraz w warunkach przewozu danego przewoźnika, więc sugerujemy, aby się z nimi zapoznawać.

Oczywiście w każdej sytuacji drodzy klienci zawsze służymy Wam pomocą w miarę naszych możliwości pod numerem Infolinii, bądź adresem mailowym.

Lena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>