Zobacz nasz przewodnik wideo

 

Zmiana godzin wyjazdu z Lucern z SINDBADEM

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 listopada 2013 (piątek) zmianie ulegnie godzina odjazdu z miejscowości LUCERNA w Szwajcarii z SINDBADEM. Prosimy zwrócić uwagę, iż nowa godzina odjazdu jest o 30 minut wcześniejsza od dotychczasowej.

 Miejscowość STARA godz. odjazdu NOWA godzina odjazdu od 1 listopada 2013 r.
LUCERNA 14:00 13:30

Połączenia do Lucerny będą nadal realizowane 2 razy w tygodniu – jednak następuje zmiana dni wyjazdowych. Wyjazdy z Polski odbywać się będą w czwartki i soboty ( dotychczas były w piątek i sobotę), a powroty do Polski odbywać się będą w soboty i poniedziałki ( dotychczas były w soboty i niedziele).

Ponadto informujemy, że uruchamiamy dodatkowe połączenia do/z Geneve. Dodatkowym dniem z Polski będzie piątek, a dodatkowym dniem do Polski będzie niedziela. Tym samym wyjazdy i powroty będą realizowane 5razy w tygodniu – wyjazdy z Polski odbywać się będą w: poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty, natomiast powroty do Polski odbywać się będą w: poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele.

Źródło: Newsletter Euro Ticket

Lena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>